Följ oss på Twitter och LinkedIn
Ring oss på 08 - +46 (0) 8-505 930 00
Language:
  • en
  • sv
  • fi
» Till Aaro Solutions

Ledning

Jörgen Persson

Jörgen Persson


Jörgen Persson, VD
jorgen.persson@aaro.se

Jörgen har varit aktiv i företaget sedan 1994 och har arbetat både som konsult, utvecklare, produktutvecklingschef och VD.
 

 

 

Annette Melkstam

Annette Melkstam

 
Annette Melkstam, Ekonomichef
annette.melkstam@aaro.se

Annette är ekonom med mångårig erfarenhet inom både ekonomi och AARO.
 

 

 

Jonas Aaro

Jonas Aaro

Jonas Aaro, Affärsutveckling
jonas.aaro@aaro.se

Grundare av Aaro Systems och har även arbetat som konsult och VD.
 

 

 

Kundledning

Richard Berntsson

Richard Berntsson


Richard Berntsson, Säljchef Sverige
richard.berntsson@aaro.se

Richard har tidigare varit leveransansvarig, projektledare, marknadschef och ansvarig för befintliga kunder på Aaro Systems.

 

 

 

Helene Sjödin

Helene Sjödin

Helene Sjödin, Servicechef (Konsult, support, utbildning)
helene.sjodin@aaro.se

Helene har på Aaro Systems haft roller både som konsultchef, account manager, projektledare och ekonomikonsult och var innan dess controller och corporate financial controller på Ericsson.
 

 

 

Emelie Carlsson

Emelie Carlsson

Emelie Carlsson, Projektkontoret
emelie.carlsson@aaro.se

Emelie är civilingenjör från KTH och har arbetat på Aaro Systems sedan 2008, både som support- och utbildningschef och produktspecialist.
 

 

Produktledning

 

Johan Baarsen

Johan Baarsen

Johan Baarsen, Produktchef
johan.baarsen@aaro.se

Tidigare utbildnings- och supportchef på Aaro Systems. Johan har även jobbat som konsult, projektledare och har en lång bakgrund som controller på Ericsson.
 

 

 

Joel Degerman

Joel Degerman


Joel Degerman, Utvecklingschef
joel.degerman@aaro.se

Joel har varit systemutvecklare på Aaro Systems sedan 2001, blev senare utvecklingschef och är sedan 2016 chef för både test- och utvecklingsavdelningen.